Systemy automatycznego nawadniania

d12

W każdym ogrodzie niezbędny jest odpowiedni system nawadniania, tak abyśmy mogli cieszyć się pięknem ogrodu przy minimalnym nakładzie pracy włożonym w jego utrzymanie. Odpowiednio wykonana instalacja umożliwia automatyczne nawadnianie gruntu, dzięki czemu praca właściciela ogrodu ograniczona jest tylko i wyłącznie do sezonowych prac konserwacyjnych. W skład automatycznego systemu nawadniania ogrodów wchodzą różnego rodzaju zraszacze wynurzalne, linie kroplujące do nawadniania roślin, elektrozawory dla każdej sekcji, czujnik deszczu blokujący nawadnianie w czasie opadów oraz automatyczny sterownik.

Projektujemy systemy nawadniania ogrodu (z dokładnym podziałem na sekcje, uwzględniając zapotrzebowanie na wodę, przepływ i ciśnienie wody oraz ukształtowanie terenu), a następnie dokonujemy ich instalacji w ogrodzie. W systemach automatycznego nawodnienia instalujemy również pompy i zestawy hydroforowe. System rur nawadniających jest zakopany w ziemi, górna część zraszacza jest zrównana z powierzchnią ziemi, więc cały system jest praktycznie niezauważalny dla nas oraz nie przeszkadza w np. koszeniu trawnika. System automatycznego nawadniania ogrodu może być zintegrowany z dowolnym zbiornikiem wody np. studnią głębinową lub też podłączony do domowej instalacji wodociągowej.
Przykładowe elementy systemu nawadniania ogrodu:

5 elementy 1 5 elementy 2 5 elementy 3 5 elementy 4 5 elementy 5

Instalacji systemów automatycznego nawadniania ogrodów dokonujemy na terenie miejscowości: Bydgoszcz, Solec Kujawski, Koronowo, Niemcz, Osielsko i innych w woj. kujawsko-pomorskim.

5 systemy nawadnaiania ogrodow2