Realizacja obiektów małej architektury

e02
Idealnie zaaranżowany ogród stanowi prawdziwe dzieło sztuki użytkowej. Nie tylko zachwyca zielenią i subtelnymi kompozycjami kwiatowymi, ale jest również maksymalnie funkcjonalny.

Ogród, to nie tylko trawa i drzewa, to miejsce, w którym odpoczywamy karmiąc nasze zmysły, otaczającym pięknem. Należy tak zaplanować teren wokół domu, aby stanowił doskonałe miejsce spotkań z rodziną oraz przyjaciółmi. W realizacji tego zadania pomogą elementy małej architektury: gazony, kwietniki, palisady, obrzeża, murki, rzeźby, mini pomniki, pergole czy skalniaki. Cieszą one nasze oczy i podnoszą walory estetyczne ogrodu. Podobnie, oczka wodne, fontanny i wodospady (kaskady), które szemrząc przyjemnie pozwalają zrelaksować się, nawet po najcięższym dniu.

Zielone altany, grille, pergole i inne elementy dopełniają wyjątkowości naszych ogrodów, zapewniając miejsca spotkań rodzinnych i wypoczynku. W realizacji tych marzeń dopomoże Państwu firma Wszechogród obejmująca obszarem działania Bydgoszcz, Solec Kujawski, Koronowo, Niemcz, Osielsko i inne miejscowości woj. kujawsko-pomorskiego.